Apie šią svetainę

19 posts / 0 naujų
Paskutinis įrašas
Vija
Apie šią svetainę

Sveikos, o gal ir sveiki :)
Vaikščiodama po interneto platybes netikėtai radau šį tinklalapį. Nudžiugau, nes dažnokai kas nors teiraujasi, kaip pasidaryti siuvinėjimui kryželiu schemą. Dabar visad rekomenduosiu ADATĖLES :)
Norėtųsi sužinoti, kiek laiko gyvuoja ši svetainė, dar šį tą. Gal, kiek atidžiau pasivaikščiojusi, rasiu :)
Pati išbandžiau, atrodo, kad viską gerai sužymėjo, tik pastebėjau, kad shemoje gana dideli langeliai. O darant schemą negalima nusistatyti jų dydžio? Atsispausdinant sutaupytume dažų :)
Smagaus siuvinėjimo!

adateles
adateles portretas
Labas vakaras,

Labas vakaras,

Ačiū už šiltą komentarą :) Tikimės, kad čia sugrįšite ir mūsų nepaliksite. :)

Svetainę paleidome spalio pabaigoje, tačiau vystėme svetainę apie 9 mėnesius - bandėme įvarius algoritmus, žiūrėjome kaip gražiau atrodys išsiuvinėjus. Šiuo metu apsistojome ties algoritmu, kurio veikimą aprašėme čia. :)

Deja, šiuo metu dar nesame padarę galimybės sumažinti langelius, bet Jūsų noras mums įsakymas :) Greitu laiku tai tikrai įgyvendinsime.

Linkime malonaus siuvinėjimo :)

Vija
:)

:)

Gal ir nepabėgsiu, nors... schemų kūrimo paslaugos nereikia, turiu programėlę. Būtumėt Jūs prieš dešimtmetį atsiradusios, kai užsimušdama to ieškojau :)

O kur galėčiau pamatyti visų narių sąrašą ir jų darbus? Ar darbų tik tiek, kiek pagrindiniame puslapyje?.. O gal aš nepastabi...

Vija

adateles
adateles portretas
Nariai ir jų darbai

Na mes pasistengsime, kad schemų kūrimo paslauga būtų jei ne geriausia, tai bent viena geresnių :)

Visą narių sąrašą galite rasti čia - http://www.adateles.lt/vartotojai,
o įkeltų darbų sąrašą čia - http://www.adateles.lt/nariu-darbai

Kol kas yra tiek kiek yra, tačiau mums tik 3 mėnesiai :) Tikimės, kad ateityje visko bus daugiau :)

Vija
:)

:)
Ir aš padėsiu tikėti :) Kai ką naujo sukursiu, būtinai pasidalinsiu.

Gal reiktų kokio konkursėlio, kad narės sukrustų ir greičiau prisijaukintų šią ervdvę?

Vija

adateles
adateles portretas
Ačiū :)

Ačiū :)

Dėl konkursėlio, tai tikrai jis yra netolimuose planuose :) Norime, kad dar truputį daugiau narių susirinktų ir konkurencija būtų didesnė :)

Vija
Lauksim:)

Lauksim:)

Smagu stebėti ir tobulėjančią erdvę, tik aš vis kaip kokia nežiniukė klausinėju: kokia taškų kaupimo paskirtis? O įsikeltą savo darbą narys negali išsitrinti?

Vija

adateles
adateles portretas
Taškai ir kaip tik yra/bus

Taškai ir kaip tik yra/bus skirti konkursams. :)

Be to, dar norime pridėti "ženkliukus"/"medalius" už aktyvumą forumuose, komentaruose, už įkeltus darbus. Visa tai anksčiau ar vėliau turėtų pavirsti į realias nuolaidas siūlams, medžiagai ir pan. :) Žinoma, jei adateles.lt vystysis :)

Savo darbą pašalinti tikrai galite. Reikia užeiti į savo darbą, viršuje pamatysite mygtuką "Redaguoti". Atidarę redaguoti, apačioje rasite du mygtukus - "Saugoti" ir "Pašalinti". Paspaudę ir patvirtinę "Pašalinti", darbas bus ištrintas.

Tikėsimės, kad to neprireiks, bet galimybė tikrai yra :)

Vija
Ačiū :)

Ačiū :)

Panašu, kad paspaudus „Redaguoti“ ir „PaŠalinti“ vaizdo neištrina... Išmeta: „Laukelis 'Nuotrauka' būtinas“. Bet jis būtinas juk įkeliant. O jei ne, tai ką tame laukelyje reiktų įrašyti?

Vija

audra66
SĖKMĖS

Labai apsidžiaugiau radusi jus. Šioje srityje esu naujokė,todėl pravertų kiekvienas patarimas,kiekviena pamokėlė. Malonu,kad galima pasidaryti schemų, gerai būtų, kad būtų galimybė saugoti pasigamintas schemutes, pasidalinti su kitomis. Manau, kad rankdarbiai vėl tampa labai populiarūs, tačiau tam mažokai dėmesio skiriama mokyklose, tad šitas tinklapis bus labai populiarus. Aš jį labai rekomenduosiu visiems. Sėkmės, idėjų ir ilgo gyvavimo.

Audra

umaras2

ala
sveiki. nudžiugau ir aš kai

sveiki. nudžiugau ir aš kai jus aptikau. man dažnai tenka kurti schemutes, nes siuvinėju pagal užsakytas nuotraukas. Jūsų programėlė yra puiki, tik žinoma gaila, kad langeliai tokie dideli ir darbas svetainėje neišsisaugo, kad galima būtų su kitomis pasidalinti. Tačiau linkiu sekmės, Jūs jauni dar, tikiu kad patobulėsite. Sekmės. :)
Ala

Lina Linele
Sveiki,

Sveiki,
Esu naujas ir ''žalias'' narys. Labai noriu išsiuvinėti savo dukrelių juodai baltas nuotraukas. Nemoku pasidaryti schemų. Gal galite pagelbėti patarimais?
Ačiū :-)

jovita1
siuvinėkime kartu:)

sveiki. labai džiaugiuosi atradusi šią svetainę:) pradėjus siuvinėti, norėjosi su kažkuo pasidalinti savo džiaugsmu ir atliktais darbais. internete dažnai naršydavau po svetaines grožėdamasi kitų siuvinėjimais:) tikiuosi, kad įkėlusi čia savo darbelių nuotraukas, susirasiu čia daugiau bendraminčių, su kuriomis galėsim kartu pasidžiaugti,pasigirti:), pasidalinti patirtimi.sėkmės jums:)

Vija
Sveiki :) Susiduriu su

Sveiki :) Susiduriu su nepatogumu forume: kodėl sistema kartoja pirmąją įrašo eilutę? Gal kažką darau ne taip?.. O gal vis tik programavimo sritis?

Vija

adateles
adateles portretas
Apie pakartojamą eilutę

Laba diena,

smagu, kad narių vis daugiau, o bendruomenė tampa vis aktyvesnė :)

Apie pasikartojančią eilutę, jei rašydami pranešimą ar komentarą paliekate laukelį "Tema" tuščia, tuomet tema yra generuojama automatiškai pagal komentaro pradžią.

Po neilgų atostogų vėl grįžtame ir stengsimės dar labiau :)

ona rintautienė
Sveiki,maloniai nustebau jus

Sveiki,maloniai nustebau jus aptikusi. labai džiaugiuosi, kad jūs esat, nes tokie puslapiai vienija bendrus pomėgius turinčius žmones. Ačiū už galimybę nemokamai pasidaryti schemutes. linkiu sėkmės. Nesupratau tik kam tie taškai

Vija
Pastabėlė

Būtų šaunu, jeigu prie kaupiamų schemų atsirastų ir vaizdų autoriai.
http://www.adateles.lt/siuvinejimo-schema/ji
Ilgai žiūrėjau ir stengiausi atspėti, kieno šis vaizdas. Kažką priminė...

Vija

Kamelija
Sveiki, ar galima schemu

Sveiki, ar galima schemu spalvas kazkaip pamatyti lietuviu kalba?

Vija
Apie schemas

Jau daugokai laiko pralėkė, bet schemų langeliai nesumažinti. Juk tai ne tik nepatogu, bet ir atgraso nuo Jūsų paslaugos. Kas gali atsispausdinti 30-40 puslapių, kuriems vos ne pilnos kasetės dažų reiktų?.. Ir kodėl žadama, jei pažadai nepildomi?

Vija